Rūpinamės Jūsų nekilnojamojo turto saugumu ir švara

Pasirūpiname buto nuotraukomis, dokumentais ir atvedame klientus

Mums rūpi Jūsų poreikiai ir sąlygos, tad išklausysime ir rasime sprendimą kiekvienu atveju.

Mūsų profesionalios komandos pagalba džiaugiasi ir nuomotojai, ir nuomininkai. Esame superšeimininkas Airbnb platformoje.

Trumpalaikės butų nuomos administravimas

Kokias trumpalaikės butų nuomos administravimo paslaugas teikiame?

 • Konsultavimo paslaugos – konsultacijos dėl nekilnojamojo turto nuomos patrauklumo gerinimo – pasiūlysime palankiausius būsto nuomos administravimo sprendimus ir patarsime, ką galite pakeisti, jog padidintumėte grįžtamąją finansinę vertę.
 • Buto paruošimas nuomai – pasirūpinsime kokybiškomis nuotraukomis, aprašysime jūsų būstą ir jo privalumus, patalpinsime jūsų būstą populiariausiose trumpalaikės nuomos svetainėse, tokiose kaip Airbnb, booking.com ir pan. Patarsime interjero dizaino klausimais, kurie padidins apartamentų vertę. Pasirūpiname sutartimi, mokėjimo planu ir kitais būtinais dokumentais.
 • Nuomininkų paieška – optimizuojame nuomojamų butų profilius didžiausiose pasaulinės rezervacijos platformose – Airbnb, Booking – taip pat ir mūsų svetainėje bei socialiniuose tinkluose. Siekiame didelio užimtumo ir patrauklios finansinės grąžos jūsų trumpalaikei buto nuomai.
 • Savininko atstovavimas ir klientų aptarnavimas 24/7 – kasdienių klausimų, susijusių su nuoma, sprendimas. Svečių pasitikimas ir išlydėjimas. Griežta trumaplaikei nuomai atrenkamų svečių kontrolė.
 • Mokėjimų valdymas – nuomos, užstatų, komunalinių ir kitų mokesčių apskaičiavimas, surinkimas ir sąskaitų pateikimas svečiams. Svečių mokėjimų kontrolė ir atsiskaitymas su jumis.
 • Tvarkos užtikrinimas – užtikriname švarius namus, kuriais pasirūpins švaros specialistai. Tvarkymas ir skalbimas – visa patalynė ir rankšluosčiai yra steriliai išskalbiami valyklose. Pandemijos metu skiriame didesnį dėmesį saugumui, todėl naudojame dezinfekavimo priemones ir nuolat vediname patalpas. Palaikoma trumpalaikei nuomai tinkama ir sterili aplinka.

 

Mūsų kontaktai: info@primerentals.lt

Tel. nr.: (8-654) 98100

TRUMPALAIKĖS BUTO NUOMOS ADMINISTRAVIMAS - prime rentals

Dažniausiai užduodami klausimai

Ieškome nuomojamų butų, esančių Kauno bei Vilniaus  miesto centre arba senamiestyje, Trakuose ir visame pajūryje. Klientams siūlome kokybiškus butus trumpalaikei ar ilgalaikei nuomai, tad butai turi būti tvarkingi ir geros būklės.

Mūsų nekilnojamo turto – buto nuomos administravimo  paslaugų kaina – 20 proc. nuo gaunamų pajamų.

Taip, nekilnojamojo turto nuomos versle tai įprasta, todėl Jūsų ir mūsų saugumo užtikrinimui pasirašome inidivualią, iš anskto aptartą sutartį.

Minimali administruojamo buto nuomos sutartis (trumpalaikei nuomai) yra pasirašoma 6 mėnesiams – būstą galime administruoti ir ilgesnį laikotarpį, pagal jūsų turto nuomos poreikius.

butų nuomos administravimas kaune

Kaip vyksta nuomojamo buto administravimas?

 1. Susisiekiame ir suteikiame nemokamą konsultaciją apie jūsų nuomojamą būstą ir jo galimybes
 2. Sutariame nekilnojamojo turto – būsto nuomai apžiūrėjimo laiką
 3. Aptariame bendradarbiavimo galimybes
 4. Pasirašius sutartį mes perimame buto administravimą
 5. Atliekame buto fotosesiją, patalpiname objektą nuomos portaluose (Airbnb, booking.com ir pan.)
 6. Surandame nuomininkus, atliekame jų atranką
 7. Komunikuojame su atvykstančiais svečiais, atsakome į jiems rūpimus klausimus.
 8. Pasitinkame ir išlydime svečius, atsakome į visus jiems kylančius klausimus 24/7
 9. Sutvarkome būstą po svečių išvykimo

Apie trumplaikės butų nuomos verslo įkūrėją:

Norime pristatyti Prime Rentals butų nuomos verslo įkūrėją – Vaivą. Būtent ji rūpinasi Jūsų nakvynės patogumais ir atsako į visus rūpimus klausimus. Pati aplankiusi daugybę šalių, dabar ji nori suteikti džiaugsmą kitiems keliautojams naujame mieste pasijausti lyg savuose namuose. Vaiva turi kelių metų patirtį nekilnojamojo turto srityje, tad puikiai supranta ir įsiklauso į nekilnojamojo turto nuomotojo ir nuomininko poreikius bei ieško geriausio abipusio sprendimo. Visada pasiruošusi padėti ir siekianti kiekvieną minutę paversti nuostabia patirtimi, Vaiva skiria ypatingą dėmesį individualiai trumpalaikei nuomai! Prime Rentals – jaukus ir jūsų poreikius atitinkantis butas trumpalaikei nuomai Vilniuje, Kaune, Trakuose bei pajūryje.

Siekiate tapti mūsų trumpalaikės buto nuomos partneriais?

Mūsų kontaktai: info@primerentals.lt

Tel. nr.: (8-654) 98100

Palikite visus su nuoma susijusius rūpesčius mums ir skirkite daugiau laiko tam, kas daro jus laimingus. Pasiūlysime trumpalaikei nuomai ir jos administravimui finansiškai tinkamiausius sprendimus. Esame SUPER ŠEIMININKAS AirbBnb ir Booking.com platformose. Trumpalaikės butų nuomos administravimas yra mūsų mylima veikla, kurią nuolat tobuliname.

trumpalaikė butų nuoma kaune